pirmdiena, 2011. gada 7. marts

Internets Līvānos

Ātrs optiskais internets Līvānos ar ātrumu līdz 200 Mbit/s, bet abonējot komplektā - interneta ātrums būs līdz pat 500 Mbit/s. Tas ir stabils optiskais internets, kas ir ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums. Ja Tev ir nepieciešams ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums Līvānos par pieņemamu cenu, tad piesaki šo optisko internetu jau tūlīt.

Optiskais internets Līvānos ar interneta ātrumu līdz 20 Mbit/s, 100 Mbit/s, 200Mbit/s. Izēlies sev piemērotāko interneta plānu, kas nodrošinās ātru interneta pieslēgumu.

Optiskais internets tas ir reāls pieslēgums par saprātīgu cenu. Latvijā tas pieejams par zemu cenu un augstā kvalitātē, bet galvenais ir izvēlēties uzticamu pakalpojumu piegādātāju, kāds ir Lattelecom. Lattelecom optiskais internets tiek nogādāts līdz pat interneta lietotāj dzīvoklim, kas nozīmē tikai to, ka ar optisko internetu viņam nenāksies dalīties ne ar vienu citu kaimiņu. Ja optiskais internets tiktu aizvilkts tikai līdz daudzdzīvokļu mājai, tad noteikti būtu daudzi neapmierināti interneta klienti, jo reāli interneta ātrums tiktu izdalīts uz visiem mājas iedzīvotājiem, kā rezultātā interneta pakalpojumu sniedzējs nespētu nodrošināt solīto interneta ātrumu.

Interneta pakalpojumi Latvijā – Internets, Televīzija un mājas telefons. Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums par patīkami zemu cenu! Piesaki savu internetu vai mājas komplektu un lietot kvalitatīvu pakalpojumu par pieņemamu cenu!

Ja tev svarīgs ātrs un kvalitatīvs internets Līvānos, izvēlies Lattelecom optisko internetu! Optiskā interneta ierīkošana un nepieciešamās iekārtas Līvānos ir bez maksas.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru