pirmdiena, 2011. gada 7. marts

Internets Talsos

Optiskais internets Talsos ir klāt. Tas ir ātrs un kvalitatīvs optiskais interneta pieslēgums Talsos par cenu, kura Jūs patīkami iepriecinās. Pārbaudi jau tagad, vai Tev ir pieejams optiskais internets Talsos.

Interneta pakalpojumi Latvijā – Internets, Televīzija un mājas telefons. Ātrs un kvalitatīvs interneta pieslēgums par patīkami zemu cenu! Piesaki savu internetu vai mājas komplektu un lietot kvalitatīvu pakalpojumu par pieņemamu cenu!

Interneta pieslēgums ir publiski pieejama vispasaules savstarpēji saslēgtu datortīklu sistēma, kas pārsūta datus ar pakešu komutācijas palīdzību, izmantojot standartizētu Intertīkla Protokolu un daudzus citus protokolus. Tas ir veidots no tūkstošiem mazāku komerciālu, akadēmisku un valdību tīklu. Tas ietver dažādu informāciju un servisus, tādus, kā elektroniskais pasts, tiešsaistes tērzēšana un cieši saistītās tīmekļa lappuses un citus Globālā tīmekļa dokumentus.

Optiskā interneta lietotāji Talsos šobrīd var abonēt 20 Mbit/s, 100 Mbit/s un 200 Mbit/s ātru interneta pieslēgumu, kas klientam ļauj izvēlēties savām un ģimenes vajadzībām un interneta lietošanas paradumiem piemērotāko pieslēguma veidu.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru