sestdiena, 2012. gada 7. aprīlis

Interneta pieslēgums Aizkrauklē

Internets
Interneta pieslēgums Aizkrauklē un tās apkārtnē. Apskatīsim kādus interneta pieslēgumus piedāvā Aizkrauklē.

Mūsu komanda izvērtēja Aizkrauklē un tās apkārtnē pieejamos Interneta pieslēgumus. Rakstā tika apkopoti trīs pēc mūsu domām, kā arī pēc aptaujas rezultātiem populārākie un kvalitatīvākie interneta pieslēgumi.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties Interneta Pieslēgumu Aizkrauklē?Kādi Interneta pieslēguma veidi tiek piedāvāti Aizkrauklē.
Cik liels Interneta pieslēguma ātrums tiek piedāvāts Aizkrauklē.
Kāda Interneta pieslēguma stabilitāte ir Aizkrauklē.
Klientu atbalsta serviss.
Interneta pakalpojuma cena, pakalpojumu klāsts un atlaides.

Aizkrauklē tiek piedāvāti sekojoši interneta pieslēguma veidi:Lattelecom: Internets ekonomiskais un Internets 1,2,3, Bezvadu internets – Mobilais internets, WIMAX, Wi-Fi, mājas Wi-Fi un iezvanpieeja, kā arī jaunākais ir optiskais internets Aizkrauklē.
Izzi: Tikai Bezvadu internets.
Triatel: Mobilais internets, Privātmājas internets ( Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī), Internets uz īri ( Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī)

Cik liels interneta pieslēgums ir pieejams?Aizkrauklē iespējams interneta pieslēgums līdz pat 500 mbit/s, ko piedāvā Lattelecom. Tātad pieejamais interneta pieslēguma ātrums ir augsts.

Kā ir ar Klientu atbalsta servisu?


Dažkārt rodas problēmas, vajadzības vai vienkārši jautājumi. Svarīgi, lai ar pakalpoja sniedzēju varētu sazināties cauru diennakti – šādu iespēju piedāvā Lattelecom. Lattelecom piedāvā sazināties caur bezmaksas tālruni, kā arī ir pieejams forums, e-pasts un klientu apkalpošanas tālrunis, zvanot no ārzemēm.

Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama papildus pakalpojumi un komplekti. (piemērām, internets kopā ar interaktīvo televīziju, Bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm). Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama pirmā interneta televīzija Latvijā (Lattelecom iTV) un īpašie interneta papildus pakalpojumi.


Lattelecom piedāvā burvīgu atlaidi LS 5 piesakot pakalpojumu internetā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru