sestdiena, 2012. gada 7. aprīlis

Interneta pieslēgums Aizputē

Interneta pieslēgums Aizputē un tās apkārtnē. Apskatīsim kādus interneta pieslēgumus piedāvā Aizputē.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties Interneta Pieslēgumu Aizputē?
Kādi Interneta pieslēguma veidi tiek piedāvāti Aizputē.
Cik liels Interneta pieslēguma ātrums tiek piedāvāts Aizputē.
Kāda Interneta pieslēguma stabilitāte ir Aizputē.
Klientu atbalsta serviss.
Interneta pakalpojuma cena, pakalpojumu klāsts un atlaides.

Lattelecom: Internets ekonomiskais un Internets 1,2,3, Bezvadu internets – Mobilais internets, WIMAX, Wi-Fi, mājas Wi-Fi un iezvanpieeja.
Izzi: Bezvadu internets.
Triatel: Mobilais internets, Privātmājas internets ( Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī), Internets uz īri ( Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī)

Cik liels interneta pieslēgums ir pieejams?

Aizputē iespējams interneta pieslēgums līdz pat 10 mbit/s. Tātad pieejamais interneta pieslēguma ātrums Aizputē ir vidējs.

Kā ir ar Klientu atbalsta servisu?

Dažkārt rodas problēmas, vajadzības vai vienkārši jautājumi. Svarīgi, lai ar pakalpoja sniedzēju varētu sazināties cauru diennakti – šādu iespēju piedāvā Lattelecom. Lattelecom piedāvā sazināties caur bezmaksas tālruni, kā arī ir pieejams forums, e-pasts un klientu apkalpošanas tālrunis, zvanot no ārzemēm.

Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama papildus pakalpojumi un komplekti. (piemērām, internets kopā ar interaktīvo televīziju, Bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm). Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama pirmā interneta televīzija Latvijā (Lattelecom iTV) un īpašie interneta papildus pakalpojumi.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru