piektdiena, 2012. gada 4. maijs

Interneta pieslēgums Piltenē

Interneta pieslēgums Piltenē un tās apkārtnē. Apskatīsim kādus interneta pieslēgumus piedāvā Piltenē.

Mūsu komanda izvērtēja Piltenē un tās apkārtnē pieejamos interneta pieslēgumus. Rakstā tika apkopoti trīs pēc mūsu domām, kā arī pēc aptaujas rezultātiem populārākie un kvalitatīvākie interneta pieslēgumi.

Pēc kādiem kritērijiem izvēlēties Interneta Pieslēgumu Piltenē?

Kādi Interneta pieslēguma veidi tiek piedāvāti Piltenē.
Cik liels Interneta pieslēguma ātrums tiek piedāvāts Piltenē.
Kāda Interneta pieslēguma stabilitāte ir Piltenē.
Klientu atbalsta serviss.
Interneta pakalpojuma cena, pakalpojumu klāsts un atlaides.

Piltenē tiek piedāvāti sekojoši interneta pieslēguma veidi:

Lattelecom: Internets ekonomiskais un Internets 1,2,3, Bezvadu internets – Mobilais internets, WIMAX, Wi-Fi, mājas Wi-Fi un iezvanpieeja.
Izzi: Bezvadu internets.
Triatel: Mobilais internets, Privātmājas internets (Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī), Internets uz īri (Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī)
Cik liels interneta pieslēgums ir pieejams?
Piltenē iespējams interneta pieslēgums līdz pat 10 mbit/s. Tātad pieejamais interneta pieslēguma ātrums Piltenē ir vidējs.

Kā ir ar Klientu atbalsta servisu?

Dažkārt rodas problēmas, vajadzības vai vienkārši jautājumi. Svarīgi, lai ar pakalpoja sniedzēju varētu sazināties cauru diennakti – šādu iespēju piedāvā Lattelecom. Lattelecom piedāvā sazināties caur bezmaksas tālruni, kā arī ir pieejams forums, e-pasts un klientu apkalpošanas tālrunis, zvanot no ārzemēm.

Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama papildus pakalpojumi un komplekti. (piemēram, internets kopā ar interaktīvo televīziju, Bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm). Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama pirmā interneta televīzija Latvijā (Lattelecom iTV) un īpašie interneta papildus pakalpojumi.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru