otrdiena, 2012. gada 24. jūlijs

Interneta pieslēgums Salaspilī

Interneta pieslēgums Salaspilī un tās apkārtnē. Apskatīsim kādus interneta pieslēgumus piedāvā Salaspilī.
Mūsu komanda izvērtēja Salaspilī un tās apkārtnē pieejamos Interneta pieslēgumus. Rakstā tika apkopoti trīs pēc mūsu domām, kā arī pēc aptaujas rezultātiem populārākie un kvalitatīvākie interneta pieslēgumi.
Salaspilī tiek piedāvāti sekojoši interneta pieslēguma veidi:
Lattelecom: Internets ekonomiskais un Internets 1,2,3, Bezvadu internets – Mobilais internets, WIMAX, Wi-Fi, mājas Wi-Fi, iezvanpieeja, optiskais internets.
Baltkom: Astoņi dažādi interneta pieslēguma tarifi.
Triatel: Mobilais internets, Privātmājas internets (Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī), Internets uz īri (Ierobežots MB/GB apjoms mēnesī)
Kā ir ar Klientu atbalsta servisu?
Dažkārt rodas problēmas, vajadzības vai vienkārši jautājumi. Svarīgi, lai ar pakalpoja sniedzēju varētu sazināties cauru diennakti – šādu iespēju piedāvā Lattelecom. Lattelecom piedāvā sazināties caur bezmaksas tālruni, kā arī ir pieejams forums, e-pasts un klientu apkalpošanas tālrunis, zvanot no ārzemēm.
Interneta pakalpojumu klāsts un atlaides.
Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama papildus pakalpojumi un komplekti. (piemēram, internets kopā ar interaktīvo televīziju, Bezmaksas sarunas Lattelecom tīklā, izdevīgi tarifi zvaniem uz ārzemēm). Lattelecom interneta lietotājam ir pieejama pirmā interneta televīzija Latvijā (Lattelecom iTV) un īpašie interneta papildus pakalpojumi.
Baltkom trīs bezmaksas e-pasta adreses, katra 20MB apmērā (vārds@btv.lv)
Lattelecom piedāvā burvīgu atlaidi LS 5 piesakot pakalpojumu internetā.

Nav komentāru:

Ierakstīt komentāru