sestdiena, 2013. gada 30. marts

Kas tieši ir ātrgaitas internets

Kas tieši ir ātrgaitas internets? Jūs varat piekļūt ātrgaitas interneta pakalpojumiem ar standarta telefona iezvanes modema palīdzību, kas saistīts ar telefona līniju. Vislielākā ātrgaitas interneta priekšrocība ir tāda, ka tas ir gandrīz piecas reizes ātrāks nekā standarta iezvanpieejas savienojums un ir arī diezgan izdevīgs. Šodien daudzi interneta pakalpojumu sniedzēji piedāvā ātrgaitas interneta pieslēgumu par saprātīgu cenu.

Platjoslas pakalpojumu gadījumā, Jūs varat iegūt ātrumu, kas ir 70 reižu ātrāks nekā iezvanpieejas savienojums. Turklāt platjoslas pieslēgums izmanto digitālo pakalpojumu līniju, kabeli, satelītu vai radio torņus, lai piekļūtu internetam un nav piesaistīts telefona līnijai, kamēr Jūs sērfojat internetā. Izmantojot platjoslas pieslēgumu, lai piekļūtu internetam jebkurā laikā, lietotājam nav nepieciešams gaidīt, kamēr modems iegūs savienojumu.

Ar ātrgaitas interneta piekļuvi, Jūs noteikti varat atrast neskaitāmus inovatīvus veidus, kā uzlabot Jūsu darba ātrumu. Turklāt, izmaksu faktors arī ir diezgan svarīgs, jo ar dažādiem pakalpojumu sniedzējiem, kas piedāvā daudzveidīgas piekļuves paketes ar dažādu interneta ātrumu, cenu un iespējām, lietotāji var izmantot modernu interneta piekļuvi par diezgan pieņemamu cenu. Tagad lejupielādēt video vai 400 MB failu, klausīties radio dažu minūšu laikā, vairs tāls sapnis. Ar neskaitāmām priekšapmaksas interneta paketēm un lētiem piedāvājumiem, Jūs varat gaidīt daudz labāku sniegumu no Jūsu ātrgaitas interneta pieslēguma.