pirmdiena, 2013. gada 26. augusts

Optikas ātrums

Optiskais internets izmanto gaismu kā mediju, šī tehnoloģija ir atkarīga no gaismas atstarošanas un refrakcijas. Ja Jūs izmantojat optisko vadu datu pārsūtīšanai, Jūs nosūtat digitālo informāciju ar gaismas ātrumu. Jūs varat saņemt ātru interneta pieslēgumu, izmantojot šo tehnoloģiju. Jūs varat arī uzzināt sava optiskās šķiedras savienojuma ātrumu. Viss, kas Jums jādara, ir jāveic ātruma tests internetā. Tā kā veikt šo testu ir ļoti viegli, Jūs varat to paveikt paša spēkiem.

Pirms jebkura testa veikšanas, Jums vajadzētu sagatavot dažas lietas. Jums būs nepieciešams šķiedru optikas savienojums ar lielu ātrumu, personīgais dators un interneta pieslēgums. Jūs varat sākt testu, dodoties un interneta adresi speedtest.net.

Pēc tam, kad esat nokļuvis šajā lapā, noklikšķiniet uz "Begin Test" (sākt testu). Tad Jums ir nepieciešams nedaudz uzgaidīt, kamēr speedtest.net nosaka Jūsu interneta pieslēguma augšupielādes un lejupielādes ātrumu. Pēc tam, Jūs varat atvērt interneta pārlūku un doties uz adresi speedtest.net Jums ir nepieciešams uzklikšķināt uz Jūsu atrašanās vietas un Jūs varat sākt interneta ātruma pārbaudi. Speedtest noteiks Jūsu optiskās šķiedras kabeļa pieslēguma ātrumu. Pēc tam, kad esat nonācis šajā vietnē, Jūs varat noklikšķināt "Start Test", lai uzsāktu interneta ātruma pārbaudi. Jums ir jāuzgaida, lai pārlūks noteiktu Jūsu interneta pieslēguma augšupielādes un lejupielādes ātrumu.