ceturtdiena, 2015. gada 12. marts

Interneta pieslēgums līdz pat mūsdienām

Sakarā ar lielo interneta pielietojamību, ir izstrādātas vairākas tehnoloģijas, lai tam piekļūtu. Attīstības process sākās no vecā iezvanpieejas savienojuma un tagad mums ir ātrs interneta pieslēgums, kurā mēs varam lejupielādēt datus un sērfot tīmekļa vietnēs ar ļoti lielu ātrumu.

Interneta pieslēguma veidi


Attiecībā uz izmantošanu, pieslēgumus var iedalīt divās kategorijās - ierobežotos un neierobežotos. Attiecībā uz ierobežotiem pieslēgumiem, daži ierobežojumi ir paredzēti interneta lietošanai. Ja Jūs pārsniedzat limitu, Jums ir jāmaksā papildus maksa. No otras puses, ar neierobežotajiem pieslēgumiem no Jums tiek iekasēta fiksēta mēneša maksa un Jūs varat piekļūt internetam, cik vien vēlaties. Neierobežotie interneta pieslēguma veidi – DSL, optiskais internets un citi. Ierobežotie interneta pieslēguma veidi - Bezvadu internets un mobilais internets.


Kuru interneta pieslēgumu izvēlēties


Latvijā ir pieejami vairāku veidu interneta pieslēgumi – mobilais, dsl, optiskais, kabeļa, WI-fi. Mobilais un citi bezvadu pieslēgumi ir noderīgi tiem, kas lielāko daļu laika ir kustībā. Mobilie interneta pieslēgumi piedāvā Jums internetu bez vadu pieslēguma. Šajos savienojumos tiek izmantots USB modems, kuru var pievienot pie Jūsu klēpjdatora vai galda datora un Jūs varat piekļūt internetam viegli un vienkārši. Mājas interneta pieslēgumi (optiskais, dsl, kabeļa) tiek piedāvāti ar vadiem, kas ir piemērotas mājsaimniecībām. Jūs saņemsiet vadu savienojumus, kas sniedz vieglu un ērtu savienojumu un ļoti lielu ātrumu. Papildus tam, vairāki izdevīgi piedāvājumi arī tiek sniegti, kā piemēram dažādas atlaides vai dāvanas.

Kāpēc tika aizmirsts lēnais iezvanpieejas internets


Lēnais iezvanpieejas process tika aizstāts ar ātru un efektīvu DSL, optisko un citiem interneta pieslēgumiem. Kvalitatīvs interneta pieslēgums mūsu mājās un darbā ļauj izvairīties no interneta traucējumiem. Izvēlieties interneta pieslēgumu mājās vai darbā, kas atbilst Jūsu prasībām.