pirmdiena, 2016. gada 8. februāris

Banka

Pēdējo gadu laikā banka ir mainījusi savu stratēģiju un, samazinot piedāvāto pakalpojumu skaitu, uzlabojusi konkrētu pakalpojumu kvalitāti. Atrodamie pakalpojumi, līdz pat smalkākajām niansēm ir izstrādāti tā, lai tie nodrošinātu klientam vēlamo rezultātu, pielāgotos individuālu klientu vēlmēm un vajadzībām, kā arī nodrošinātu augstāko izpildes kvalitāti visā pakalpojuma sniegšanas laikā.

Piedāvā sekojošus bankas pakalpojumus:


  • Termiņnoguldījumu pieņemšanu un apkalpošanu privātpersonām, kas sevī ietver parastos noguldījumus, pilngadības noguldījumu vai krājkontu.
  • Kredītu izsniegšanu un apkalpošanu uzņēmumiem – investīciju kredītu un apgrozāmā kapitāla kredītu,
  • Ātro skaidras naudas pārvedumu bez bankas konta atvēršanas,
  • Individuālo seifu nomu gan privātpersonām, gan uzņēmējiem.

Vienu no pieprasītākajiem bankas pakalpojumiem skaidras naudas pārvedumus, iespējams izmantot arī tad ja neesat bankas klients un bankas kontu šajā bankā nevēlaties atvērt. Jāņem vērā, ka šis pakalpojums ir pieejams tikai privātpersonām un skaidru naudu pārsūtīt var viena privātpersona otrai. Nosūtīto naudu varēs saņemt 450 000 klientu apkalpošanas vietās visā pasaulē jau 15 min pēc nauda izsūtīšanas. Nosūtīt iespējams līdz pat 10 000 EUR, ASV dolāru vai 300 000 Krievijas rubļu. Šī pakalpojuma maksa ir tikai 2-3% no nosūtītās summas, līdz ar to, iespējams, ka šis ir izdevīgākais veids, kā nogādāt skaidru naudu jūsu izvēlētajai personai, neatkarīgi no tā, kurā valstī tā atrodas.

Pateicoties bankas darbinieku pieredzei un veiksmīgajai stratēģijai, klienti var būt droši par tās stabilo darbību un pakalpojumu kvalitāti. Sniegtie pakalpojumi ir orientēti uz individuālu pieeju, kuru spēj nodrošināt vienīgi salīdzinoši nelielas bankas ar specifiski izstrādātiem pakalpojumiem un klientu apkalpošanas sistēmu.

Iespējams, ka tieši šīs bankas pakalpojumu klāstā un apkalpošanas specifikā atradīsiet tieši to, kas jums nepieciešams.