ceturtdiena, 2016. gada 21. jūlijs

Aizņemšanās no 19 gadiem

Ātrais kredīts no 19 gadiem ir pieejams gandrīz visās Latvijas ātro kredītu kompānijās. 19 gadīgi jaunieši var aizņemties ātro kredītu tāpat kā 20 un 21 gada vecumā. 19 gadu vecumā cilvēkam ir pilnīgi pietiekoši laba spriestspēja un loģiskā domāšana, kas ļauj izvērtēt un saprast situācijas, kad ir prātīgi aizņemties ātro kredītu. Lai pieteiktos ātrajam kredītam, no 19 gadiem ir jāizvēlas kādu no ātro kredītu kompānijām un jāatver lietotāja konts. Kad tas ir veiksmīgi izdarīts, atliek izvēlēties naudas summu, kāda Jums ir nepieciešama un laika posmu, kādā šo aizdevumu varēsiet atmaksāt. Ātrais kredīts no 19 gadiem ir ļoti populārs dažādiem nelieliem pirkumiem uz īsu laika posmu.

Risinājumi arī brīvdienās un svētku dienās

  1. Lai aizdevumu noformētu, vajadzīgs arī dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā reģistrētām bankām. Būtiski, ka ātrie kredīti tiek izsniegti bez ķīlas un galvojuma – tas būtiski atvieglo to saņemšanu.
  2. Kredītam pieteikties var jebkurā diennakts laikā, taču pieteikuma izskatīšana un kredīta piešķiršana notiks aizdevēja darba laika ietvaros. Domājot par klientu interesēm, liela daļa kredītdevēju strādā arī ārpus ierastā darba laika – arī nedēļas nogalēs un svētkos.
  3. Kad esi izvērtējis visus ar kredīta noformēšanu saistītos riskus un atradis labāko risinājumu, piesakies aizdevumam izvēlētā aizdevēja mājaslapā – vispirms veic reģistrāciju un sedz reģistrācijas maksu, kas visbiežāk ir 0,01 eiro vērtībā, pēc tam vari pieteikties aizdevumam, norādot vēlamo summu un atmaksas termiņu.
  4. Ātrie kredīti ir ērta iespēja realizēt savas ieceres, ja vien aizņemsies atbildīgi, izvērtējot savu maksātspēju!

Internetā ātrie kredīti padara aizņemšanos ļoti vienkāršu un ērtu, neprasot pretī kaudzi ar dokumentiem. Vienīgie ierobežojumi no ātro kredītu puses ir tādi, ka kredītu ņēmējam jābūt oficiāliem ikmēneša ienākumiem, un nedrīkst būt kavēti kredītu maksājumi citās aizdevumu kompānijās. Pirms kredīta izvēles ir svarīgi uzzināt visu noderīgo informāciju par ātrajiem kredītiem un to piedāvājumiem. Tādā veidā Jūs ietaupīsiet vairāk naudu. Svarīgi ir atcerēties, ka izdevīgāk ir atmaksāt aizdevumu laicīgi, jo tad Jūs ietaupīsiet, nepagarinot aizdevuma atmaksas termiņu.

Galvenais ir nejokot ar lielām naudas summām. Ja Jūsu ienākumi ir nelieli, tad varbūt nevajag aizņemties 500 EUR, bet pietiek ar vien nieka 150 EUR naudas summu. Priekš pirmā kredīta 19 gadu vecumā, nevajag iebraukt auzās pārvērtējot savas spējas atmaksāt aizdevumu. Tieši tāpēc ātrie kredīti ir pacēluši minimālo kredīta izsniegšanas vecumu no 18 gadiem uz 19. Tas uzlabo kopējo aizdevuma statistiku, jo 18 gadu vecumā, daudzi jaunieši nav gatavi pieaugušo finanšu dzīvei. Izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu, izvēlieties sev atbilstošu kredīta summu. Atbildīga aizņemšanās ir Jūsu prioritāte.